HP Latex

HP Latex

HP Latekstehnoloogia väljapaistvad eelised

Mitmekülgsus - HP latekstehnoloogiaga saab kvaliteetselt printida väga paljudele erinevatele materjalidele, kusjuures need ei pea olema HP materjalid ning spetsiaalsed prindimaterjalid. Lateksprinteriga printides on värvid kirkamad ja selgemad kui eco-solvent tehnoloogiat kasutades.


Prindimaterjalid - paber, kile, vinüül, PVC kleebis, lõuend, backlit, polüpropüleen, bänner, kleebitav tekstiil, tapeet, kinkepaber, siidipaber, polüester- ja naturaalne kangas, siid, kunstnahk jpm.


Värviprofiilid ja seaded - kasutatavad on üle 800 erineva valmis materjaliprofiili.


Vastupidavus - HP latekstint on küll toodetud veebaasil, kuid hoolimata sellest on print vastupidav tänu tindis kasutatavale latekskomponendile. Prindiprotsessi käigus sulab lateks ja seob tindi materjaliga ning annab resultaadile väga hea vastupidavuse.


Kohe valmis - prinditud materjalid on printerist välja tulles kohe kuivad ja valmis kasutamiseks. Kas on vaja lõigata, kleepida, paigaldada, lamineerida või üle anda - ei pea ootama ega kuivatama.


Kiirus - HP lateksprinter prindib sama kiiresti nagu teised printerid ja print on kohe valmis, seetõttu on tellimuste käsitlemise kiirus palju suurem. Ehk tarneaeg on see, mis tegelikult määrab.


Kulu - lateksprinter vajab soojenemiseks veidi rohkem energiat, kuid printimise ajal kulub samapalju energiat, kui mõnel kodumasinal - näiteks triikraual. Võrdluseks eco-solvent printerid vajavad eraldi ventilatsiooni ja kuivatust, mis tõstab kogu protsessi energiakulu. Energiakulu moodustab kogu protsessist ainult 1%, sest palju suurem kulu on tint, prindipead ja hooldus ning materjalid. Lisaks tekib latekstehnoloogia puhul palju vähem jääktinti ning printerid vajavad vähem hooldust.


Keskkonnasõbralikkus - tänu veele on latekstint ja sellega prinditud materjalid lõhnatud ja ei emiteeri meid ümbritsevasse keskkonda mürgiseid aineid.

Latekstehnoloogiale on seetõttu omistatud erinevad keskkonnaohutuse sertifikaadid, mis annavad tunnistust sellest, et prinditud materjale võib kasutada julgelt kodudes, lasteadades, koolides, haiglates ja mujal siseruumides.


VAATA TRADE-IN PAKKUMIST!

Keskkond

Prinditud materjale võib julgesti kasutada kodus, haiglas, lasteaias, koolis jt. ühiskondlikes ruumides, kuna selle tehnoloogia keskkonnasõbralikkust kinnitavad vastavad sertifikaadid.

Loe lähemalt

Tehnoloogia

HP Latex tehnoloogia on keskkonnasõbralik, täiesti lõhnavaba ning ka hooldusvaba. Seetõttu on latekstehnoloogiale antud ka erinevad keskkonnaohutuse sertifikaadid.

Loe lähemalt